Finálové kolo poháru federací a spoustu osobních rekordů

 

Skvělou fyzickou připravenost předvedly holky v kategorii ND Dita Šlegrová,Kristýna Wagnerová a Sára Hrochová, které zajely velice kvalitně všechny 4! závodní sestavy a vystoupaly několikrát na stupně vítězů. Krásnou známku za individuální sestavu získala Jasmína Mrázková a spolu s Rozálií Buštovou a všemi výše zmiňovanými děvčaty z kategorie ND získaly holky stříbro za Group,dance a celkové 1.místo v součtu všech bodů za všechna kola poháru federací. 


 

V kategorii NG za náš klub nastoupily Klára Votrubová, Sára Valterová, Nikola Winklerová, Eliana Mrázková a Natálie Pavlíková a všechny předvedly v singlových sestavách velké zlepšení a za týmové sestavy si odvezly medaile na krku a krásný pohár.

Starší žákyně se v singlových sestavách velmi vylepšily jak technikou,tak i obtížností. Anna Marie Pavlíková a Anežka Fosterová mohou být spokojeni se svými vysokými známkami za předvedenou sestavu, kde získaly zatim jejich nejvyšší dosavadní známku. Tyto dvě závodnice se představily v kategorii trií ještě s Nelou Řezáčovou a za celkový pohár federací se odvezly bronzové medaile.

Své osobní maximum si odvezla ze závodů Anna Marie Vondráková v juniorské kategorii AG2 IW. Tereza Valentová a Anita Rotheová už jsou ostřílené závodnice na vysoké úrovni a tak nás jejich ač malá chyba,ale s velkým dopadem v jednom prvku u obou mrzí (ale je to pro ně poučení). Anita si i přesto v celkovém hodnocení zaslouženě stoupla na druhou nejvyšší příčku.

Krásnou sestavu dancu si holky na závěr užily a rozhodčí jim pověsily na krk stříbro.

Moc děkujeme všem za skvělou reprezentaci,vzájemnou podporu a rodičům za veškerou pomoc a fandění.

 

 

Iva a Terka (+M&M)

Wednesday the 21st. . Joomla 3.0 templates. Pro Fitness Praha. TOPlist