Pohár federací

V posledním říjnovém víkendu se v Praze konalo 3.kolo poháru federací.

 

 

Naše mladší žákyně v kategorii 9-11 let kralovaly ve skupinových sestavách. V kategorii group a dance získaly zlato ve složení Rozálie Buštová, Jasmína Mrázková, Sára Hrochová, Dita Šlegrová,  Kristýna Wagnerová. 

Nejmladší závodnice Valterová Sára, Winklerová Nikol, Votrubová Klára, Mrázková Eliana a Pavlíková Natálie podaly taktéž krásný výkon a získaly celkové stříbro. Poslední tři jmenované přidaly ještě bronz v kategorii trojic a v silné konkurenci jednotlivkyň si vybojovala další bronzovou medaili Eliana Mrázková.

Starší žákyně AG1 se představily poprvé v novém složení Anežka Fosterová, Anna Marie Pavlíková, Nela Řezáčová.  Získaly vysokou známku 17.100. Věříme, že se jim již příšte podaří prosadit na medailové pozice.

Naše juniorky Tereza Valentová, Anita Rotheová a Anna Marie Vondráková se každým závodem zlepšují a posouvají své známky obtížnosti stále výše. Anita získala svou velmi kvalitně předvedenou sestavou 3.místo a Tereza 6.místo.

Seniorská závodnice Adéla Misarová se tentokrát dopustila chyby v posledním prvku což způsobilo srážku jak v technice,tak v obtížnosti. Ale i tak se na ni z pohledu mnoha rozhodčích kouká krásně - její sestava je plná krásných těžkých přechodů a zajímavých aerobních vazeb.

Nejstarší závodnice vytvořily také AG2 dance a jejich elegantní houslová sestava získala krásné 2.místo.

 

 

 

Thursday the 20th. . Joomla 3.0 templates. Pro Fitness Praha. TOPlist