Pro Fitness Praha si odváží 7x zlato, 2x stříbro a 2x bronz!

Poslední jarní závod v Praze byl pro náš klub Pro Fitness Praha znovu úspěšný.

Na 2.kole poháru federací jsme získaly prvenství ve všech týmových sestavách! Holky předvedly skvělé, soustředěné výkony a bylo vidět, že na čem jsme v trénincích zapracovali, tak se holkám zúročilo i v hodnocení v závodě.

V nejmladší kategorii NG opět naše holky obsadily první dvě příčky. Poprvé ale zvítězila Kristýna Wagnerová, která zajela krásně čistou sestavu a o 0,05b. porazila naší dosud neporazitelnou Sáru Hrochovou.

Tyto děvčata složila i TAT ND s Natálií Vyskočilovou a získaly bronzovou medaili. 

V kategorii ND se dařilo jak v triích, tak v groupu. Obě tyto sestavy získaly nejvyšší zlatou příčku! Moc gratulujeme k nečekanému a zaslouženému prvenství!

V individuálních sestavách unikly stupně vítězů těsně Nele Řezáčové.  U ostatních IW sestav je třeba zapracovat hlavně na technice a dynamice.

Zlato si vybojovaly Řezáčová (TR,GR), Hassmannová (TR,GR), Mrázková (TR,GR), Buštová (GR), Hrochová (GR).

Mladší žákyně mají u nás nejsilnější zastoupení. Na vyhlášení výsledků si 3x vystoupaly na nejvyšší stupínek! Zlato získaly v kategorii Trií (Valentová,Rotheová,Pavlíková), Groupů (Valentová, Rotheová,Pavlíková, Zimová,Ježková) a Dancu (Valentová,Rotheová,Pavlíková, Zimová,Ježková,Fosterová, Vondráková, Doležalová).

V individualní kategorii se nejlépe vedlo Tereze Valentové, která získala vysokou známku 17,900 a obsadila konečné 3.místo se shodnou známkou dívky z Liberce (ta získala stříbro za vyšší techniku). V závěsu skončila Rotheová rovněž s vysokou známkou i přes neuznané 2 prvky. Ježková s Pavlíkovou podávají stabilní výkony a díky tomu se stále pohybují mezi nejlepšími Češkami. Pavlíkové se konečně podařilo dostat i přes hranici 17-ti bodu! Fosterové k překonání chybí už jen jedna desetina.

Seniorkám se tentokrát zadařilo a i přes nepříliš povedený poslední prvek se závěrečnou pózou získalo trio ve složení Pokorná G., Pokorná V.,  Misarová známku přes 18,5 bodu a vystoupaly na druhou stříbrnou příčku. 

Misarová v groupu s SAL potvrdila prvenství a svou připravenost na Mistrovství Evropy v září v Itálii.

Na tento závod získaly nominaci i děvčata z našeho klubu v již zmiňované silné kategorii AG1! Za Českou republiku můžeme vyslat 1xIW, 1xTR a 1xGROUP.

Moc nás těší vaše úspěchy a opravdu si je za tu dřinu zasloužíte! Díky patří i rodičům, které děti ve všem podporují.

 

 

Iva a Terka

  

Monday the 23rd. . Joomla 3.0 templates. Pro Fitness Praha. TOPlist