1.kolo poháru federací na Slovensku

1.kolo poháru federací na Slovensku a 14x obsazené stupně vítězů klubem Pro Fitness Praha

Pro náš klub byl tento závod jedním z nejúspěšnějších! Z celého srdce holkám gratulujeme a moc se těšíme z jejich úspěchů, výkonů a všech těch medailí a pohárů, které z Nitry přivezly! 

 

V nejmladší individuální kategorii opět zazářila a vystoupila na nejvyšší stupínek Sára Hrochová a na bronz dosáhla Kristýna Wágnerová.

V kategorii ND IW se shodnou známkou, ale lepší technikou obsadila 2.místo Nela Řezáčová a 3.místo Jasmína Mrázková. 

V triích společně s Angelikou Hassmanovou tato děvčata obsadila 3.místo.

Všem holkám se individuální sestavy opravdu povedly a mohou být na ně právem pyšní. 

Zlato vybojovaly děvčata v kategorii GROUP ve složení Buštová, Hrochová, Hassmanová, Mrázková, Řezáčová.

 

Nejsilnější zastoupení máme nyní v kategorii žákyň AG1. Holky z našeho klubu pravidelně obsazují nejvyšší příčky a stále se na nich střídají, což svědčí o jejich vyrovnanosti, kvalitě a zdravé "rivalitě" i na trénincích.

Nejlépe se umístila na těchto závodech Anita Rotheová, která pokořila jako první známku 18b.,což svědčí o její těžké a čistě zacvičené sestavě. Hned v závěsu za ní skončila Kateřina Ježková se známkou 17,800-ta předvedla obrovský posun od posledních závodů především v obtížnosti a technice! Dále se přes 17-ti bodovou hranici dostala i Anna Marie Pavlíková,která zajela krásnou sestavu bez technických chyb,takže můžeme již příště zvýšit obtížnost sestavy. První start má za sebou Anna Marie Vondráková, ta se zvládla naučit povinné prvky a doplnit je její perfektní flexibilitou a náležitě ji rozhodčí odměnily vysokou známkou, kterou všechny mile překvapila! 

Ne vždy se vše povede tak, jak bychom chtěly a o tom se přesvědčila Tereza Valentová, Hana Zimová a Anežka Fosterová-jeden či více "pádů" znamená v tomto sportu bod dolu...a tím pádem i ztráta boje o medaili. 

 

Chuť si zpravila děvčata v kategorii trií, kde na nejvyšší příčku dosáhla Valentová, Pavlíková, Rotheová a 3.místo obsadila trojice ve složení Zimová,Fosterová,Ježková.

 

Svoji prozatímní neporazitelnost potvrdily opět v kategorii group. Na tuto sestavu se vždy publikum i rozhodčí velmi těší a my jsme rády, že technikou i synchronem se stále zlepšují a doufáme, že brzy uspějí i v mezinárodní konkurenci.

 

Poprvé se nám podařilo vybojovat zlato i v kategorii AD! Všechny výše zmiňované spolu s juniorkami Doležalovou a Urbanovou překvapily nově propracovaným "dance stylem" a to je posunulo na nejvyšší příčku.

 

V juniorské kategorii Klaudie Mae Doležalová předvedla poprvé všechny těžké prvky na uznání,ale bohužel konečné "políbení podlahy" ji stálo vyšší známku.

Náladu si zlepšila v groupu, kde si spolu s holkama z Liberce odnesla zlatou medaili.

 

V seniorech znovu předvedla své kvality Adéla Misarová, která nás bude reprezentovat v září na Mistrovství Evropy v kategorii group. Triu s Veronikou Pokornou a Gabčou Pokornou se moc nedařilo a neuznání 3 prvků a nepředvedená povinná zvedačka je je bohužel vyřadila z nominace.

 

Moc všem gratulujeme k výkonům a děkujeme za vzájemnou podporu na trénincích i závodech!

Tyto krásné výsledky mluví za vše:

6x 1.místo

3x 2.místo

5x 3.místo.

GRATULUJEME! 

 

Saturday the 21st. . Joomla 3.0 templates. Pro Fitness Praha. TOPlist