ZLATO !!!

moc vám to holky přeji a velká gratulace všem, kteří jakkoli podpořili tento výsledek.
První závod v letošní závodní sezóně za účasti čtrnácti států
(AUSTRIA,AZERBAIJAN,BELARUS,BULGARIA,HUNGARY,GREECE,ITALY,IRAN,LITHUANIA,ROUMANIA,RUSSIAN FEDERATION,SLOVAKIA,SWEDEN a CZECH REPUBLIC), to byl 9th CZECH OPEN CUP 2015 ve dnech 13.-15.3.2015.
Většinu medailových míst však obsadili zahraniční závodníci. Snad mají aktivnější přístup na tréninku, dokáží si lépe zorganizovat čas a více toho stihnou, lepší tréninkové podmínky, mají větší zájem být stále lepší, mají potřebnou disciplínu, vytrvalost a respekt? Možná je v daných zemích lépe postaráno o kvalitní závodníky na rozdíl od ČR?
Výsledné známky medailových pozic se i v kategorie ND pohybují kolem 17.bodů a v ND IW se přibližují už i k 18.bodům. Přestože jsou naše sestavy po artistic(choreografie)stránce hodnoceny slušně, techniku je potřeba podstatně zlepšit a obtížnost prvků zvýšit. Jediná možná a správná cesta je trénink, trénink, trénink.
Do nedělního finále se nominovalo naše nové ND TRIO Ježková Kateřina, Zimová Hana, Fosterová Anežka. Obrovský úspěch - nová sestava, nové složení tria a nové závodnice. Proběhla skvělá spolupráce před samotným startem. Jen přidejte i v trénincích. 6.místo se známkou 15,700 bodů.
V kategorii AG1 nám aktivní závodnice zatím chybí. Tak snad se již brzy úspěšně zapojí.
V kategorii AG2 se medailové známky pohybují kolem 18.-19.bodů. Prozatím naše závodnice Misarová Adéla zraněná, Janovská Karolína se připravuje. V závodě nastoupila Pokorná Veronika se známkou 16,350 bodů a je potřeba konečně zvládnou všechny prvky obtížnosti a dále sestavu ztěžovat.  Věříme v uzdravení, natrénování a zařazení i AG2 TRIA v nejbližší době.
Věříme i v zapojení našich seniorek.
Zlaté medaile a vítězný pohár si ze závodu odvezly naše závodnice v sestavě DANCE ve složení Ježková Kateřina, Zimová Hana, Fosterová Anežka, Valentová Tereza, Řezáčová Nela, Sojková Julie, Culková Miriam. Zvyšování obtížnosti sestavy je vaše další cesta. Tak se těšíme na další zkvalitnění a radost z výsledků. Jen tak dál !
 
okaz na video sestavy ND Dance:
Wednesday the 22nd. . Joomla 3.0 templates. Pro Fitness Praha. TOPlist